Чобіт ортопедичний, пневматичний 4FIZJO MED з регулюванням тиску Size L Black (P-5905973407298)

Чобіт ортопедичний, пневматичний 4FIZJO MED з регулюванням тиску Size L Black (P-5905973407298)
Наявність: 2
Відправимо в той же день при підтвердженні замовлення до 13:00 у будні та 12:00 у суботу
2 459.00 ₴

Опис - Чобіт ортопедичний, пневматичний 4FIZJO MED з регулюванням тиску Size L Black (P-5905973407298)

Ортопедичний чобіт (ортез) із пневматичною камерою серії MED від польського бренду 4FIZJO - це сучасний фіксуючий ортез типу walker, створений для надійної стабілізації стопи, гомілки та гомілковостопного суглоба після травм, операцій або в період реабілітації. Він є зручною та ефективною альтернативою гіпсу, адже не обмежує пацієнта повністю: ортез можна знімати для огляду, гігієни або відпочинку, не порушуючи процес лікування. Конструкція чобота забезпечує стабільне положення ноги, знижує біль, захищає від повторних травм і дозволяє поступово відновлювати рухливість. Завдяки вбудованій пневматичній камері з можливістю регулювання тиску користувач може самостійно налаштовувати рівень компресії, досягаючи комфортної, рівномірної та ефективної підтримки. Ортез рекомендується після переломів, розтягнень, розривів зв'язок, ушкоджень ахіллового сухожилля, післяопераційних втручань або у випадках, коли потрібне надійне та контрольоване обмеження рухів. Модель розроблена для щоденного використання та забезпечує комфорт, захист і стабільність на кожному етапі відновлення.

Корпус ортопедичного чобота 4FIZJO MED виготовлений із міцного та легкого поєднання матеріалів: поліпропілену (PP), полівінілхлориду (PVC), EVA-піни, нейлону та поліестеру. Жорстка опорна шина у формі взуття забезпечує належну фіксацію та стійкість, залишаючись при цьому легкою та зручною під час щоденного носіння. Внутрішня частина вистелена м'якою, делікатною до шкіри тканиною, яка забезпечує комфорт і не викликає подразнень навіть при тривалому використанні. Достатня висота ортеза дозволяє стабілізувати не лише стопу і щиколотку, а й нижню частину гомілки, що є критично важливим у випадках серйозних ушкоджень. Система фіксації складається з регульованих ременів на липучках, які дозволяють точно налаштувати обхват та забезпечити надійне прилягання. Пневматична камера, що накачується вручну, створює рівномірний розподіл тиску, зменшує набряки та підвищує стабільність під час ходьби. Конструкція добре відводить вологу та тепло, дозволяючи комфортно носити ортез навіть у теплу пору року. Модель доступна у трьох розмірах - S, M, L - що дозволяє підібрати оптимальну посадку відповідно до розміру стопи.

Ортопедичний пневматичний чобіт 4FIZJO MED - це професійне рішення для людей, які цінують безпечну реабілітацію, стабільність та комфортний рух без надмірного навантаження. Він забезпечує надійну фіксацію, сприяє правильному загоєнню тканин, допомагає уникнути ускладнень та повернути функціональність ноги у природному темпі. Цей ортез підходить пацієнтам різного віку, спортсменам, людям із побутовими травмами та тим, хто проходить післяопераційне або консервативне лікування. Оберіть пневматичний ортопедичний чобіт 4FIZJO MED - медичний виріб, який поєднує інноваційність, надійність і турботу про ваше здоров'я, забезпечуючи впевненість у кожному кроці.

Розгорнути
Згорнути

Характеристики - Чобіт ортопедичний, пневматичний 4FIZJO MED з регулюванням тиску Size L Black (P-5905973407298)

Основні
Вікова група Для дорослих; Для дітей
Застібка На липучках
Матеріал PP; PVC; Піна EVA; Нейлон; Поліестер
Показання до застосування Після розтягнень зв'язок та вивихів гомілковостопного суглоба; У разі розривів, розтягнень та пошкоджень ахіллового сухожилля; Після ортопедичної операції; Після переломів та тріщин у ділянці стопи та гомілковостопного суглоба
Призначення Для розвантаження переднього відділу стопи; Для ходіння у гіпсі; Післяопераційний
Розмір L
Ступінь фіксації Жорсткий; Напівжорсткий
Тип носка Закритий
Додаткові характеристики Розмір: L (44-46.5); М'який матеріал внутрішньої частини; Повітряна камера дозволяє регулювати тиск всередині
Колір Чорний
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 14 днів
2 459.00 ₴

Відгуки - Чобіт ортопедичний, пневматичний 4FIZJO MED з регулюванням тиску Size L Black (P-5905973407298)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук