Про нас


Вітаємо, Шановний клієнт!

Наш інтернет-магазин у такому вигляді, як ви його бачите зараз, почав свою роботу відносно недавно, у 2017 році. Декого із вас такий нетривалий час існування може насторожити, однак ми спробуємо переконати вас у протилежному. То що ж стоїть за електронною адресою Lifefit.com.ua?

  1. На сьогоднішній ми є імпортером та дистриб'ютором по таких торгових марках, як: SportVida, 4FIZJO, Springos, HMS, Nils Extreme, Spalding, Uhlsport, Adidas, Nike, Puma та інші. Вся продукція знаходиться у нас на складі в Україні і попадає до кінцевого покупця із перших рук.
  2. Виходячи із першого пункту, ми не по картинках і описах в інтернеті знаємо всю нашу продукцію. Більшість товарів ми бачили й тестували самостійно, тож можемо надати вам достовірну та вичерпну інформацію.
  3. На всю продукцію діє гарантія від 14 днів до 36 місяців (в залежності від гарантійної політики виробника), а забезпечує її наш сервісний центр. Окрім того у нас є сервісні інженери у багатьох містах України, тож ми не залишимо вас із проблемою наодинці.
  4. У нас гнучкі менеджери із багаторічним стажем роботи, готові знайти компроміс із клієнтом у процесі реалізації замовлення. Якщо вам потрібна допомога - просто зателефонуйте.
  5. Ми працюємо повністю легально сплачуючи податки до бюджету України. Кожен наш клієнт захищений «Законом про захист прав споживача».
  6. У нас немає незадоволених клієнтів! Якщо по нашій вині сталася помилка, то ми чесно визнаємо її і запропонуємо варіанти вирішення.
  7. Наша репутація - основна наша цінність!

Все ще є сумніви? Тоді запрошуємо поспілкуватись із нами вживу - наші контакти.